BALI kolekce 🌊☀️

Kolekce BALI vznikla ve spolupráci s lektorkou jógy, sportovkyní, cestovatelkou a úžasnou ženou – Luckou Žák Podluckou.

Proč právě Bali? Loni jsem přišla o spolupráci s naší skvělou pražskou dílnou a najít dílnu, která by dokázala vyrábět v malých sériích, ve stejné kvalitě, za stejné ceny a ve férových pracovních podmínkách se ukázalo jako přetěžký úkol. Když už to vypadalo, že pouze doprodáme skladové zásoby a budeme muset skončit, zašla jsem na oběd s kamarádkou Luckou a vymyslely jsme nový plán!

Lucka tráví na Bali část roku, proto měla dostatek času a prostoru vytvořit, ale také důkladně otestovat, novou kolekci, která splňuje funkční požadavky sportovního oblečení, neubírá nic na pohodlí při nošení a atraktivitě a zároveň odpovídá kritériím udržitelné módy. Vybrala pro vás kvalitní lokální materiály, výroba probíhala v malých šicích dílnách, kde se Lucka osobně zná s majiteli a vyrobeno je pouze omezený počet kusů.

Podprsenky a šortky můžete používat na sport i jako plavky. Modely najdete v pěti barvách – černá matná, černá lesklá, červená, světlá lila a světlá pistáciová zelená.

Všechny produkty z kolekce BALI jsou vyráběny za férových pracovních podmínek z lokálních materiálů v malé šicí dílně na Bali. Vždy vyrábíme pouze limitovaný počet kusů, abychom předešli nadprodukci oděvů a zbytečnému plýtvání.

Udržitelná móda
Lokální výroba
Kvalitní funkční materiály
Originální design a maximální pohodlí
Férové pracovní podmínky
Limitovaná výroba – omezování plýtvání