Mania produkty jsou vyráběny za férových pracovních podmínek v malé šicí dílně v Praze. Vždy vyrábíme pouze limitovaný počet kusů, abychom předešli nadprodukci oděvů a zbytečnému plýtvání.

Udržitelná móda
Vyrobeno v ČR
Kvalitní funkční materiály
Originální design a maximální pohodlí
Férové pracovní podmínky
Limitovaná výroba – omezování plýtvání

Šijeme ze dvou hlavních materiálů

Český úplet
90% polyamid + 10% elastan

Český úplet používáme od samého počátku značky a jsou z něho vyrobeny produkty v kolekci CLASSIC. Jedná se o kvalitní materiál s dlouho životností, který dobře drží tvar a nežmolkuje.

Italský regenerovaný nylon ECONYL® 
78% recyklovaný polyamid + 22% elastan

Regenerovaný nylon ECONYL® je unikátní materiál, má stejné vlastnosti jako nový nylon, ale je vyroben z recyklovaných vláken. Econyl používáme na modely z kolekce ECO.

Náš příběh

Za každým kouskem oblečení je pokračování příběhu Mania značky, který už píšeme (resp. šijeme) několik let.

Když se v roce 2014 začal můj sen mít vlastní módní značku stávat skutečností, netušila jsem, co všechno mě čeká, kolik výzev a překážek budu muset zvládnout, kolikrát to budu chtít vzdát a jak náročné bude držet se svého předsevzetí vyrábět oblečení v místní dílně, z kvalitních materiálů a za férových podmínek. Zároveň jsem hledala práci, která mě bude bavit a naplňovat, a přestože podnikání v módě není úplně nejsnazší cesta, svého rozhodnutí opravdu nelituji. Postupem času jsem se začala lépe orientovat v podnikatelské i oděvní džungli, naučila jsem se spoustu věcí a ujistila se, že dělat věci srdcem se vyplatí. Nyní je pro mě Mania, nedílnou součástí mého života, a nejen toho pracovního, je to vášeň, tedy spojení hned tří mých vášní – módy, pohybu a udržitelnosti. Cíl vytvářet módu, která má smysl je stále stejný. Nepřestávám hledat nové cesty ani se radovat z vyrobených kusů a vážím si každého zákazníka, který se rozhodl vybrat si oblečení právě od Mania.

Vaše Tereza, hrdá zakladatelka Mania Fitness Wear.